PracaOferty pracy Szczecin › Працівник продукції / Łozienica - від 4200 zł netto - umowa o pracę - Szczecin

Kto szuka:

Agencja Zatrudnienia KS Service

Працівник продукції / Łozienica - від 4200 zł netto - umowa o pracę - Szczecin

Lokalizacja:

Szczecin

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

Агенція працевлаштування KS Service S.A. номер сертифікату в Національному реєстрі агентств зайнятості 23286 - лідер іноваційних рішень в галузі HR

Для перевіреного Клієнта, фірми, що продукує та встановлює контейнери зі штучних матеріалів та різноманітних металевих конструкцій, відкриваємо пошук Кандидатів на посаду:

Працівник продукції / Łozienica

Вмієте користуватися пилою, лобзиком та дреллю? Тоді варто спробувати свої можливості!

Підприємство знахожиться в місцевосці:

Goleniów, Przemysłowy Park – Łozienica

Передбачається зручний доїзд місцевим транспортом (автобус 2)

Пропонуємо:

  • офіційне працевлаштування – UMOWA O PRACĘ з перспективою на довготривалу співпрацю,
  • графік роботи: 6:00 – 15:00; 14:00 – 22:00,
  • передбачаються надгодини для охочих (доплата +50%) та суботи (доплата +100%),
  • зарплата від 4200 zł netto вже на початок, після випробувального терміну ( 3 міс.) ПІДВИЩЕННЯ ставки!

Вимоги:
  • польська мова на комунікативному рівні (передбачається співбесіда та навчання на підприємстві);
  • вміння користуватись такими інструментами, як пила, дріль, лобзик;
  • вітається досвід роботи на продукції.

Обов'язки:
  • зварювання та склеювання пластмасових виробів,
  • підготовка, механічна та ручна обробка матеріалів,
  • монтаж резервуарів з використанням електроприладів.

Бажаєте долучитись до команди справжніх професіоналів? Залиште своє CV (резюме) та зателефонуйте вже сьогодні!

571 243 506 - дзвінки приймаємо з 08:00 по 16:00 з понеділка по п'ятницю.

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Umowa o pracę
  • Międzynarodowa Firma
  • Rozwój

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service

branże: Kontrola jakości

Praca - wiadomości i porady

  • Od 1 kwietnia wyższe odszkodowanie za wypadek przy pracy

    Od 1 kwietnia wyższe odszkodowanie za wypadek przy pracy

    Od 1 kwietnia wzrośnie wysokość jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy i chorób zawodowych - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczony ...

  • Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Dwucyfrowa inflacja sprawiła, że pragnienie podwyżki wynagrodzenia stało się wśród polskich pracowników jeszcze intensywniejsze niż wcześniej. Faktem jest, że negocjacje w tej kwestii bywają niełatwe. Jak się jednak okazuje, nie jest ...

  • Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    1 lipca br. zostanie odwołany stan zagrożenia epidemicznego w Polsce. Konsekwencją prawną tego będą zmiany szeregu regulacji oraz ważności niektórych dokumentów. Dotyczą one zarówno pracowników, jak i pracodawców. Co się zmieni?

  • Wzrost płacy minimalnej będzie silnym ciosem dla rynku pracy

    Wzrost płacy minimalnej będzie silnym ciosem dla rynku pracy

    W roku 2024 płaca minimalna, podobnie jak w obecnym, wzrośnie dwukrotnie od stycznia oraz od lipca. Podwyżka ta będzie miała charakter rekordowy, bo sięgnie odpowiednio ponad 20% w stosunku do roku 2023.

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne: jaki ma sens?

    Prywatne ubezpieczenie zdrowotne: jaki ma sens?

    Z pensji pracownika zatrudnionego w ramach umowy o pracę co miesiąc pobierana jest składka zdrowotna, której minimalna wysokość to nieco ponad 314 zł. Tyle samo możemy miesięcznie zapłacić za prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Czy jest to ...