PracaOferty pracy Szczecin › Spawacz-ślusarz - JEDNA ZMIANA - umowa o pracę - Szczecin

Kto szuka:

Agencja Zatrudnienia KS Service

Stanowisko:

Spawacz-ślusarz - JEDNA ZMIANA - umowa o pracę - Szczecin

Lokalizacja:

Szczecin

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286.

Dla sprawdzonego Klienta, firmy z wieloletnią ugruntowaną pozycją na rynku, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spawacz-Ślusarz / Łozienica

Praca od ZARAZ!

Lokalizacja – Goleniowski Park Przemysłowy – Łozienica.

Do pracy można dotrzeć bezpłatnym autobusem linia 2!

Obowiązki:

  • spawanie oraz montaż konstrukcji stalowych,
  • czytanie rysunku technicznego.

Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku spawacza metodą MAG,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

Zapewniamy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie – od 6720 zł brutto już na początek (do uzgodnienia po rozmowie kwalifikacyjnej)!
  • pracę w trybie jednozmianowym od 6:00 – 14:00 z możliwością pracy w nadgodziny,
  • dopłatę za nadgodziny +50%, za pracę w sobotę +100%,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zaaplikuj już dzisiaj oraz zadzwoń pod numer 571 243 506

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Międzynarodowa Firma
  • Rozwój

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service

branże: Kontrola jakości