eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Suwałki › Majster budowy

Kto szuka:

Przedsiębiorstwo Drogowo- Mostowe S.A.

Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe S.A. to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży budownictwa komunikacyjnego. Działamy na terenie północno-wschodniej Polski. PDM S.A. zajmuje się głównie budową i modernizacją ulic, placów, obiektów drogowych oraz produkcją masy mineralno-asfaltowej.

Stanowisko:

Majster budowy

Lokalizacja:

Suwałki

podlaskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OPIS STANOWISKA:

  •   Weryfikacja dokumentacji projektowej
  •   Raportowanie postępu robót
  •   Dokumentowanie przebiegu budowy
  •   Konsultowanie rozwiązań technicznych z projektantem lub przełożonym
  •   Uczestnictwo w naradach, odbiorach
  •   Prowadzenie rozliczeń robocizny, materiałów, sprzętu i maszyn
  •   Współtworzenie dokumentacji powykonawczej
  •   Współpraca z inwestorem, projektantami, podwykonawcami
  •   Okresowe raportowanie
  •   Kontrola przestrzegania zasad bezpieczeństwa pracy na placu budowy

WYMAGANIA:
  •   Wykształcenie wyższe kierunkowe
  •   Uprawnienia budowlane – drogowe w pełnym zakresie (mile widziane)
  •   Doświadczenia na stanowisku majstra budowy minimum 1 rok
  •   Znajomość prawa budowlanego i przepisów wykonawczych
  •   Prawo jazdy kat. B
  •   Znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS. Excel)
  •   Zaangażowanie

CO OFERUJEMY:
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Możliwość korzystania ze świadczeń z ZFŚS
  • Prowadzimy prace w północno-wschodniej Polsce – brak wyjazdów w delegacje
  • Bezpieczeństwo na budowie to dla nas priorytet
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o wyslanie CV wpisując w temacie wiadomości nazwę stanowiska.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Rodzaj pracy:
pełny etat

Rodzaj umowy:
umowa o pracę

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy egospodarka-platne

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2017-04-21

data aktualizacji: 2017-04-21

do końca oferty: 11 dni

oferta była oglądana: 171 razy

pracodawca: Przedsiębiorstwo Drogowo- Mostowe S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

  • Wynagrodzenia pracowników produkcyjnych. Jakie stawki i premie?

    Wynagrodzenia pracowników produkcyjnych. Jakie stawki i premie?

    Wybór odpowiedniej metody wynagradzania pracowników produkcyjnych nie jest zadaniem łatwym. Większość firm w odniesieniu do tej grupy pracowników stosuje stawki akordowe lub czasowe. Okazuje się jednak, że te rozwiązania nie sprawdzają ...

  • Wynagrodzenia 2015. Jakie trendy?

    Wynagrodzenia 2015. Jakie trendy?

    Jak zmieniały się wynagrodzenia w 2015 roku? Czy pensja jest dla pracownika najważniejsza? Co jest największym zmartwieniem przedsiębiorców? Odpowiedź na te i inne pytania znajdą Państwo w niniejszym artykule.

  • Powierzenie innej pracy w okresie wypowiedzenia. Możliwe czy nie?

    Powierzenie innej pracy w okresie wypowiedzenia. Możliwe czy nie?

    Pracownik, który otrzymał lub złożył oświadczenie o wypowiedzeniu umowy o pracę, bardzo często zostaje zwolniony przez pracodawcę z obowiązku jej świadczenia do czasu rozwiązania umowy o pracę. Ta praktyka, nierzadko wygodna dla ...

  • Rozmowa kwalifikacyjna: błedy popełniają nawet najlepsi

    Rozmowa kwalifikacyjna: błedy popełniają nawet najlepsi

    Talenty na rynku pracy to wysoko wykwalifikowani specjaliści i menedżerowie, którzy regularnie otrzymują oferty pracy. Choć mogą się pochwalić imponującymi sukcesami zawodowymi, zdarza się, że popełniają błąd podczas spotkania ...

  • Przeciętne wynagrodzenie IV kw. 2016

    Przeciętne wynagrodzenie IV kw. 2016

    Najświeższe dane statystyczne wskazują, że przeciętne wynagrodzenie w IV kwartale minionego roku sięgało 4217,96 zł. To zbliżony poziom do tego z poprzedniego kwartału (4254,20 zł).