PracaOferty pracy Skierniewice › Technolog - Kontroler Jakości

Kto szuka:

Cukiernia P. Chojecki

Stanowisko:

Technolog - Kontroler Jakości

Lokalizacja:

Skierniewice

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe Technologia żywności, Biotechnologia lub pokrewne;
  • znajomość norm HACCP, IFS;
  • samodzielność, umiejętność kreatywnego myślenia, zaangażowanie;
  • otwartość na nowe wyzwania i doświadczenia;
  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole;
  • biegła obsługa komputera (Pakiet MS Office);
  • dodatkowym atutem będzie znajomość znakowania produktów spożywczych zgodnie z Prawem Unijnym;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • opracowywanie i nadzorowanie niezbędnej dokumentacji technologicznej i jakościowej;
  • prowadzenie kontroli jakości wyrobów gotowych, surowców, opakowań;
  • opracowywanie receptur i wdrażanie nowych produktów;
  • ścisłą współpracę i udzielanie wsparcia działowi produkcji;
  • ścisłą współpracę z działem zakupu surowców;
  • kontrolę standardów higienicznych i jakościowych w procesie produkcji.

Firma oferuje:

Kandydatom oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość odbycia szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (komputer, telefon);
  • możliwość awansu

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-30

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Cukiernia P. Chojecki

branże: Produkcja / Przemysł