PracaOferty pracy Siemianowice Śląskie › Handlowiec/Przedstawiciel handlowy

Kto szuka:

Glix.com.pl Sp. z o.o.

Stanowisko:

Handlowiec/Przedstawiciel handlowy

Lokalizacja:

Siemianowice Śląskie

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Ad Moto Rafał Zawisz to  ekipa składająca się z doświadczonych, wysokiej klasy specjalistów, którzy pracują z pasją, aby dostarczyć naszym klientom wysokiej jakości usługi filtracji olejów, smarów i chłodziw oraz najlepsze na rynku agregaty do filtracji własnej produkcji.

Głównym celem naszej firmy jest zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta i ich pełne zadowolenie

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• Sprzedaż produktów oraz usług

 • Nawiązywanie relacji z klientami i budowanie trwałych partnerstw
 • Aranżowanie spotkań i pozyskiwanie nowych Klientów
 • Przygotowywanie ofert handlowych dla Klientów

• Obsługa stałych Klientów
 • Regularny kontakt telefoniczny i bezpośredni z Klientami w celu poznania ich potrzeb i pozyskania nowych zamówień
 • Koordynacja realizacji zamówień

• Pomoc w tworzeniu materiałów na social media

 Oferujemy:

 • Dużą samodzielność i swobodę w planowaniu oraz organizacji pracy
 • Po okresie próbnym stabilne warunki zatrudnienia oraz satysfakcjonujące wynagrodzenie
 • Niezbędne narzędzia pracy
 • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

• Wykształcenie min. średnie
 • Mile widziana znajomość branży przemysłowej
 • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych
 • Talent do sprzedaży
 • Nawiązywanie otwartych i trwałych relacji interpersonalnych
 • Umiejętności negocjacyjne
 • Silna motywacja do osiągania sukcesów

• Umiejętność tworzenia treści i pracy w social mediach – mile widziane

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-31

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Glix.com.pl Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe