eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Poznań › Referent ds. archiwum

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Referent ds. archiwum

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • zgodne z ustalonymi przepisami w Polsce i wytycznymi przełożonego prowadzenie weryfikacji, skanowanie oraz archiwizacja dokumentów w formie elektronicznej i papierowej,
  • odbiór poczty adresowanej do działu,
  • przenoszenie dokumentów do archiwum (dźwiganie segregatorów).

Od kandydatów oczekujemy :

  • organizacji pracy własnej, dokładności i systematyczności,
  • dobrej znajomości komputera i obsługi urządzeń biurowych,
  • wiedzy i znajomości procedur związanych z prowadzeniem archiwum.

Mile widziane:

  • absolwent lub student studiów wyższych kierunkowych lub pokrewnych,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie ze stawką 27,70 zł brutto i kolejno po okresie wdrożenia 28 zł brutto lub umowę o pracę ze stawką 4750 zł brutto,
  • po okresie próbnym możliwość wypracowania do 250 zł premii miesięcznie wypłacanej kwartalnie,
  • poszukujemy osoby na czas trwania projektu, od 25 marca do końca lipca z możliwością przedłużenia.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Administracja biurowa