PracaOferty pracy Gdańsk › Właściciel Centrum Logistyczno – Wysyłkowego

Kto szuka:

MBE Poland Sp. z o.o.

Stanowisko:

Właściciel Centrum Logistyczno – Wysyłkowego

Lokalizacja:

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY:

  • prawo do posługiwania się znakiem towarowym Mail Boxes Etc.;
  • know-how (koncepcja biznesowa sprawdzona od prawie 40 lat) i wsparcie w bieżącym prowadzeniu działalności;
  • umowy ramowe z dostawcami tj. UPS, Fedex, DPD, Colop;
  • 3-tygodniowe profesjonalne szkolenie wstępne;
  • projekt zagospodarowania lokalu;
  • oprogramowanie IT;
  • wynegocjowane warunki handlowe z dostawcami (sprzęt, zatowarowanie, materiały pakowe);
  • materiały sprzedażowe wykorzystywane w codziennej pracy (katalogi i oferty handlowe, wzory dokumentów graficznych dla klientów);
  • stałe i sezonowe materiały marketingowe;

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI:

  • motywacja i możliwość bezpośredniego zaangażowania w biznes,
  • pomyślne przejście weryfikacji kandydata,
  • posiadanie wystarczającej ilości aktywów pozwalającej na dokonanie wymaganej kwoty inwestycji,
  • pomyślne ukończenie szkoleń przygotowujących do biznesu,
  • chęć nauczenia się nowej branży od podstaw.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-05-19

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: MBE Poland Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • Zarobki w Szwajcarii. 30 tys. za miesiąc pracy

    Zarobki w Szwajcarii. 30 tys. za miesiąc pracy

    Zarobki w Szwajcarii przyprawiają o zawrót głowy. Ponad 90 proc. zatrudnionych na pełen etat otrzymuje powyżej 4 tys. franków miesięcznie, a najczęściej spotykaną wypłata jest 6502 franków, wynika z danych Federalnego Biura ...

  • Gdzie w Europie luka płacowa jest największa?

    Gdzie w Europie luka płacowa jest największa?

    Luka płacowa, czyli różnica pomiędzy zarobkami mężczyzn i kobiet jest obecnie powszechnym tematem dyskusji społecznych na świecie. Różnice w wynagrodzeniach ze względu na płeć są w większości państw znaczne. Jednak dzięki coraz ...

  • Koszty pracy w krajach Unii Europejskiej

    Koszty pracy w krajach Unii Europejskiej

    Oczywistym jest, że niskie koszty pracy w danym kraju zwiększają jego konkurencyjność na rynku międzynarodowym. Z kolei wysokie koszty zatrudnienia często stanowią barierę dla przyciągania inwestorów i tworzenia nowych miejsc pracy. Mogą ...

  • Praca w ubezpieczeniach - jakie wynagrodzenia w 2018 roku?

    Praca w ubezpieczeniach - jakie wynagrodzenia w 2018 roku?

    Mediana wynagrodzeń w branży ubezpieczeniowej w 2018 roku wyniosła 5 100 PLN brutto. Co czwarta osoba zatrudniona w tej branży zarabiała poniżej 3 576 PLN. Płace 25% najlepiej wynagradzanych pracowników wyniosły 8 000 PLN i więcej.

  • Wynagrodzenia członków zarządów i rad nadzorczych banków 2017

    Wynagrodzenia członków zarządów i rad nadzorczych banków 2017

    Najwyższe zarobki to oczywiście domena prezesów zarządów. Połowa z nich otrzymała pensję w przedziale 2,97 – 4,67 mln PLN. Najwyższe wynagrodzenie otrzymał Luigi Lovaglio z pensją sięgająca niemal 10 mln PLN.