eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Miszewko › Pracownik malarni

Kto szuka:

SEARCHERS

Stanowisko:

Pracownik malarni

Numer referencyjny:

MAL

Lokalizacja:

Miszewko

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania na stanowisku:
  • proste prace na produkcji - przygotowywanie elementów do malowania, typu wieszanie na haczyki, umieszczanie na regałach, uruchamianie procesu,
  • wizualna kontrola jakości.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania:
  • zainteresowanie pracą na dwie zmiany 6-14, 14:22 (poniedziałek-piątek),
  • mile widziane obycie w pracy na produkcji.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą,
  • dofinansowanie: dojazdów do pracy, posiłków, wczasów,
  • finanse na START do 4 900 brutto /miesiąc,
  • wspólne dojazdy do pracy - łączymy pracowników w codziennych dojazdach prywatnymi autami,
  • bardzo dobry dojazd autobusem (Gdynia - Miszewko) - linia Z,
  • dodatkowe extra dni płatnego urlopu,
  • pracę zmianową (poniedziałek-piątek),
  • prywatną opiekę medyczną, kartę multi-sport, owoce w pracy, bezpieczny parking,
  • 100% wdrożenia i wsparcia wdrożenie do pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-30

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: SEARCHERS

branże: Produkcja / Przemysł