eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Stogi › Operator wózka widłowego UDT

Kto szuka:

L.M. Group Poland

Stanowisko:

Operator wózka widłowego UDT

Lokalizacja:

Stogi

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy operatorów wózków widłowych z UDT IWJO. Praca na nowoczesnym magazynie logistycznym w firmie międzynarodowej, która specjalizuje się w transporcie międzynarodowym ładunków skonteneryzowanych.

Numer referencyjny: Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Miejsce pracy: Stogi

Zadania:

  • Rozładunek i załadunek towarów na platformy i regały
  • Wykonywanie prac transportowych w obrębie zakładu.
  • Dbałość o dokładność i precyzję w trakcie manipulacji towarem.

Wymagamy:

  • Posiadania ważnego certyfikatu operatora wózka widłowego UDT WJO1
  • Doświadczenie w pracy na wózkach widłowych - mile widziane
  • Gotowość do pracy na dwie zmiany

Oferujemy:

  • Atrakcyjna stawka godzinowa
  • Umowa zlecenie
  • Pracę na nowoczesnym składzie magazynowym
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Praca w przyjaznym zespole

Lokalizacja: Gdańsk Stogi.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 43 dni

pracodawca: L.M. Group Poland

branże: Praca fizyczna