PracaOferty pracy Gdańsk › Lekarz (Dermatolog) Pracownia Kosmetologii

Kto szuka:

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

Stanowisko:

Lekarz (Dermatolog) Pracownia Kosmetologii

Lokalizacja:

Gdańsk, ul. Bajana 3D, Pracownia Kosmetologii

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

W ramach trwających projektów badawczych w naszej Pracowni Kosmetologii poszukujemy do współpracy czasowej/dorywczej Lekarzy Dermatologów:

1x Lekarz (Dermatolog) dla lokalizacji Gdańsk (Bajana 3D)

Do obowiązków lekarza będzie należeć:
  • Nadzorowania badań aplikacyjnych wskazanych przez Zleceniodawcę
  • Dokonywania oceny tolerancji strefy aplikacji oraz skutków działania badanych substancji,
  • Przeprowadzenia wywiadu z badanym ochotnikiem,
  • Wypełnienia karty obserwacji (CRF) badanego ochotnika

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (nie wymagamy ukończonej specjalizacji)
  • Dobra organizacja własnej pracy i samodzielność w działaniu
  • Dyspozycyjność do pracy (badania głównie realizowane od pon – pt, sporadycznie soboty)
  • Wysoka kultura osobista

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Zatrudnienie na podstawie B2B
  • Stawkę: 180 zł/h + dodatek w ramach monitorowania prowadzonych badań
  • Możliwość również pracy zdalnej (wówczas usługi na zasadzie 'teleporady')
  • Elastyczną formę i godziny współpracy (dopasujemy się do twojego grafiku)
  • Możliwość opiniowania nowinek kosmetycznych z całego Świata
  • Możliwość długofalowej współpracy w ramach naszych badań

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-15

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

Praca - wiadomości i porady

  • GUS: średnia krajowa w I 2024 wyższa o 12,8% r/r

    GUS: średnia krajowa w I 2024 wyższa o 12,8% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w styczniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7768,35 zł brutto. Względem grudnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...

  • Kto da więcej? Zarobki Polaków w obietnicach wyborczych

    Kto da więcej? Zarobki Polaków w obietnicach wyborczych

    Większość ogólnopolskich komitetów wyborczych w swoich programach przedstawia propozycje dotyczące polskiego systemu podatkowego. Eksperci inFakt sprawdzili, jakie byłyby zarobki Polaków, gdyby w życie weszły zmiany proponowane przez ...

  • 7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

  • Wypadek przy pracy: w czym pomaga ubezpieczenie pracownicze?

    Wypadek przy pracy: w czym pomaga ubezpieczenie pracownicze?

    Jak wynika z danych GUS, w pierwszej połowie bieżącego roku w wypadkach przy pracy poszkodowanych zostało więcej osób niż w roku minionym, ale jednocześnie mniej było zdarzeń, które miały skutek śmiertelny lub zakończyły się ...

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?