eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wrocław › Embriolog

Kto szuka:

InviMed

Stanowisko:

Embriolog

Lokalizacja:

Wrocław, ul. Dąbrowskiego 44

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Od kandydatów oczekujemy:
  • ukończonych studiów wyższych na kierunku biotechnologia, biologia, analityka medyczna - warunek konieczny,
  • min. rocznego doświadczenia w Klinice Leczenia Niepłodności,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Będziesz odpowiedzialny/a za:
  • analizę nasienia,
  • izolację i przygotowanie gamet do technik ART,
  • zapłodnienie pozaustrojowe (IVF, ICSI/IMSI/PICSI),
  • ocenę i transfer zarodków,
  • krioprezerwację gamet i zarodków,
  • techniki PGT,
  • dokumentację procedur i procesów ART.​

Firma oferuje:

Jak będzie wyglądać nasza współpraca?
  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • jasna ścieżka rozwoju zawodowego,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy laboratoryjnej w Klinice Leczenia Niepłodności,
  • stabilna i interesująca praca w zespole doświadczonych profesjonalistów,
  • rozwijanie swojej wiedzy,
  • prywatna opieka medyczna w Medicover dla Ciebie i Twojej rodziny wraz z pakietem sportowym - całość finansowana dla Ciebie przez Medicover,
  • dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-27

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: InviMed

branże: Badania i rozwój