eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Łódzkie › Regulatory Affairs Specialist

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Regulatory Affairs Specialist

Lokalizacja:

Łódzkie

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Łódzkie
NR REF.: 1185635

Zakres obowiązków:
- Tworzenie dokumentów CMC (w szczególności modułów 2.3 i 3) dla dokumentacji, zapewniając zgodność z wymaganiami prawnymi na całym świecie.- Zarządzanie cyklem życia dokumentów w ramach Systemu Zarządzania Informacjami Regulacyjnymi.- Wspieranie procesu kontroli zmian we wszystkich fazach cyklu życia produktu.- Śledzenie na bieżąco zmian w otoczeniu regulacyjnym i wymaganiach oraz przekazywanie informacji o tych zmianach wewnętrznym interesariuszom.- Wspieranie procesu rejestracji suplementów diety i żywności specjalnego przeznaczenia medycznego.- Udział w realizacji ważnych zadań firmy, takich jak opracowywanie strategii, działania związane z zachowaniem zgodności z przepisami, usprawnianie współpracy wewnątrz- i międzywydziałowej, optymalizacja procesów i standardów wewnętrznych, itp.
Wymagania:
- Wykształcenie wyższe z zakresu chemii, biologii, farmacji, biotechnologii lub innej pokrewnej dziedziny nauki lub techniki.- Minimum 2-3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze rejestracji w firmach farmaceutycznych.- Doskonała znajomość wymagań technicznych dotyczących dokumentacji produktów leczniczych i suplementów diety na całym świecie (UE, ICH i inne).- Dokładność, analityczność, niezależność, integracyjny i odpowiedzialny sposób pracy.- Doskonałe umiejętności organizacyjne i zarządzania projektami, zdolność do pracy w zespole i realizacji zadań z zachowaniem wysokich standardów oraz w napiętych terminach.- Doświadczenie w pracy z systemami zarządzania informacjami regulacyjnymi i bazami danych.- Dobra znajomość języka angielskiego.
Nasza oferta:
- Praca pełna ekscytujących wyzwań, dająca szansę uczestniczenia w dynamicznym rozwoju międzynarodowej firmy farmaceutycznej.- Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę.- Możliwość uczestnictwa w interesujących projektach.- Możliwość rozwoju zawodowego.- Prywatna opieka medyczna.- Ubezpieczenie na życie.- Dofinansowanie do wypoczynku.- Dopłata do Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia.- Spotkania integracyjne.- Przyjazna atmosfera i zaangażowany zespół współpracowników.

If you39re interested in this role, click 39apply now39 to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-20

do końca oferty: 60 dni

pracodawca: HAYS

branże: Badania i rozwój