PracaOferty pracy Płońsk › Pomocnik drukarza/ Pracownik produkcji

Kto szuka:

ManpowerGroup

Stanowisko:

Pomocnik drukarza/ Pracownik produkcji

Numer referencyjny:

11820

Lokalizacja:

Płońsk

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Pomocnik Drukarza – możemy przyuczyć do zawodu!

Oferujemy:

  • Pełne wdrożenie i przeszkolenie do pracy na stanowisku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin trzy zmiany w godz. 6:00-14:00, 14:00-22:00 oraz 22:00-6:00.
  • Premię do 25% od stawki wynagrodzenia pracownika
  • Ekwiwalent za pranie wypłacany raz w miesiącu
  • Możliwość korzystania z prywatnej linii transportowej dojazdu do pracy
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Obowiązki:

  • Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy
  • Wykonywanie powierzonych zadań ustalonych przez przełożonego z zachowaniem standardów najwyższej jakości oraz zasad BHP

Oczekiwania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji/ drukarni
  • Obsługa komputera na poziomie podstawowym
  • Zaangażowanie i chęć do pracy
  • Dokładność w pracy, rzetelność i zaangażowanie
  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-16

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: ManpowerGroup

branże: Produkcja / Przemysł