PracaOferty pracy Radzyń Podlaski › Inżynier Budowy ds. Obiektów Inżynierskich

Kto szuka:

Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Stanowisko:

Inżynier Budowy ds. Obiektów Inżynierskich

Lokalizacja:

Radzyń Podlaski

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Budowa drogi ekspresowej S19 Białystok - Lubartów, odcinek Międzyrzec Podlaski (koniec obwodnicy) - Kock (początek obwodnicy)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • prowadzenie dokumentacji i przygotowywanie wystąpień o odbiór robót i zestawień w zakresie wykonanych robót budowlanych; analiza kompletności składanych wniosków o odbiór, opracowanie dokumentów odbioru końcowego w tym dokumentacji powykonawczej,
  • bieżąca analiza postępu prac oraz kosztów robót kontraktowych i dodatkowych w oparciu o harmonogram
  • współpraca przy opracowaniu wycen na roboty dodatkowe i zamienne; wykonywanie kalkulacji roboczej, sporządzanie miesięcznych rozliczeń
  • przygotowanie raportów tygodniowych i miesięcznych oraz sprawozdań z przebiegu realizacji
  • współpraca z zamawiającym, dostawcami i podwykonawcami, kierownictwem kontraktu
  • obsługa bieżących potrzeb budowy, planowanie dostaw i kontrola materiałów dostarczanych na plac budowy
  • koordynacja międzybranżowa wykonywanych robót
  • zamawianie i rozliczenie materiałów użytych do realizacji robót

Wymagania stawiane pracownikowi:

WYMAGANIA:
  • wykształcenie o profilu technicznym w specjalności budownictwo – budowa mostów
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy w dziale technicznym
  • znajomość obsługi MS Office (w tym Excel), dodatkowym atutem będzie znajomość programów z grupy CAD
  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B) – gotowość do podróży służbowych
  • sumienność, odpowiedzialność, terminowość, umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym, logistycznym i ekonomicznym
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
OCZEKUJEMY:
  • dokładności, staranności, cierpliwości oraz dobrej organizacji pracy,
  • bardzo dobrej znajomości MS-Office lub podobnego oprogramowania;

Firma oferuje:

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • prywatną opiekę lekarską w LuxMed
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wsparcie ze strony specjalistycznego zespołu
  • dodatek stażowy już po roku pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-16

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura