PracaOferty pracy Płock › Inżynier Branży Budowlanej / Koordynator

Kto szuka:

KTI Poland S.A.

Stanowisko:

Inżynier Branży Budowlanej / Koordynator

Lokalizacja:

Płock

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Koordynowanie realizacji zadań projektowych w zakresie branży budowlanej
  • Analiza raportów, map, dokumentacji projektowej, dokumentacji geologicznej pod kątem potrzeb i wytycznych projektu
  • Pełnienie doradztwa technicznego na każdym etapie realizacji Inwestycji
  • Zarządzania przepływem danych i dokumentacji w ramach powierzonego zadania projektowego
  • Sprawdzanie rysunków / dokumentów dostawców urządzeń oraz podwykonawców dokumentacji projektowej w zakresie zgodność ze specyfikacjami projektowymi
  • Współpraca z pozostałymi branżami inżynieryjnymi, identyfikowanie niezbędnych danych wsadowych
  • Kontakty z przedstawicielami Klienta i podwykonawców odnośnie kwestii związanych z branżą budowlaną dla danego projektu

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Doświadczenie w koordynacji zadań projektowych / projektowaniu konstrukcji budowlanych
  • Znajomość specyfiki konstrukcji przemysłowych
  • Umiejętności interpersonalne do koordynacji pracy zespołu
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikacyjnym
  • Znajomość standardów i norm projektowych, w tym Eurokodów
  • Doświadczenie w pracy w programach typu Cad i MS Office
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programów FrameWork, Microstation, 3D PDS, Navisworks Menage, Revit

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Umowę o pracę w firmie inżynieryjnej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Udział w ciekawych, wielobranżowych projektach realizowanych w kraju i za granicą dla renomowanych klientów w branżach: Oil & Gas, chemicznej i energetycznej
  • Współpraca z wysokiej klasy specjalistami z kraju i zagranicy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: opieka medyczna LUX MED, fundusz socjalny, ubezpieczenie NNW, Karta MultiSport

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: KTI Poland S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura