eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Piła › Operator Wózka Widłowego

Kto szuka:

CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator Wózka Widłowego

Lokalizacja:

Piła

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZADANIA NA STANOWISKU PRACY
  • Obsługa wózka widłowego
  • Realizacja bieżących zadań na magazynie (rozładunki, załadunki, kompletowanie zamówień)
  • Sprawdzenie przyjmowanych towarów pod względem jakościowym oraz ilościowym zgodnie ze specyfikacją dostawcy
  • Prawidłowe wypełnianie i weryfikowanie dokumentów magazynowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW
  • Posiadanie uprawnień UDT do prowadzenia wózków widłowych
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • Doświadczenie w załadunku i rozładunku samochodów
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (praca w systemie 3 - zmianowym)

Firma oferuje:

OFERUJEMY
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
  • Przyjazną atmosferę pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-08

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy