eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy › Restaurant employee

Kto szuka:

Marmarton

Stanowisko:

Restaurant employee

Lokalizacja:

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • We are looking for people who are positive, honest and friendly, who respect others and value diversity. Creating pleasant moments for our customers.
  • Daily learning, under the supervision of the trainer. Learn to prepare drinks, ice cream and customer service with established standards and adapt them to the needs of our clients.
  • Help your team in a dynamic environment, depending on the section. Such as serving tables, cleaning, washing up, refieling the stock, taking out rubish and other activities.
  • English is the main language of communication.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Peaple with experience in busy restaurant enviroment are prioritized.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • A diverse team you can count on.
  • Cleare employment conditions and remuneration always on time.
  • Salary from 1720 to 1980.
  • Possibility of extra hours.
  • Accommodation just 2 minutes form work and 5 from the beach.
  • The opportunity for an unforgettable experience.
  • Hospitality language course – Spanish, French, German.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-30

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Marmarton

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering

Praca - wiadomości i porady

  • Luka płacowa: od 15 listopada kobiety bez wynagrodzenia

    Luka płacowa: od 15 listopada kobiety bez wynagrodzenia

    O dysproporcjach występujących pomiędzy zarobkami kobiet i mężczyzn jest ciągle głośno i nie ma w tym nic zaskakującego, skoro problem luki płacowej od lat nie traci na aktualności. Dobitnym tego potwierdzeniem są chociażby doniesienia ...

  • Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

    Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

    Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

  • 7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?

  • Praca w branży IT: znamy najbardziej przyszłościowe specjalizacje

    Praca w branży IT: znamy najbardziej przyszłościowe specjalizacje

    Branża IT to rynek, który zgłasza nieustające zapotrzebowanie na specjalistów. Podobnie jednak jak dzieje się w innych sektorach i w IT mamy do czynienia z zatrudnieniowymi trendami. Jakie tendencje widoczne są obecnie? Odpowiedzi na to ...