eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Olszowa › PRACOWNIK OCHRONY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

PRACOWNIK OCHRONY

Lokalizacja:

Olszowa

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0449

Obowiązki:

Kontrola ruchu osobowo-towarowego, patrole obiektu, pilnowanie załadunków

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • wyk. bez znaczenia, niekaralność, bardzo dobra obsługa komputeraPraca 7-19, 19-7 zgodnie z grafikiem, praca w systemie zmianowym 12/24

Miejsce pracy: Europejska 6, 47-143 Olszowa, powiat: strzelecki, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CVMiejsce spotkania: ul. Matejki 15, 47-220 Kędzierzyn-Koźle

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA PRACOWNIK DO OBSŁUGI BARU Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA SPECJALISTA

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-16

do końca oferty: 45 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Sprzedaż