eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Opole › TERAPEUTA- OPIEKUN

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

TERAPEUTA- OPIEKUN

Lokalizacja:

Opole

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0718

Obowiązki:

Prowadzenie przez 4-8 godzin (pól lub pełny etat) grupowych zajęć, maks. do 8 osób z Trisomią 21 -rózne formy zajęć. Plastyczne, muzyczne, wyjścia do miasta, prace w ogródku, kuchni, zajęcia ruchowe, taneczne, muzyczne. Sprawowanie opieki. Od kandydata wymagana jest empatia, cierpliwość do osób z trisomią 21, kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność, sumienność, umiejętność pracy w grupie i z wolontariuszami, w miarę możliwości wykorzystania studentów w czasie praktyk itp.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Praca na pół lub pełny etat. Wynagrodzenie za pełny etat od 5000zł brutto. Wykształcenie pedagogiczne lub terapeuta zajęciowy, psycholog, fizjoterapeuta lub inny, który będzie potrafił poprowadzić grupowe zajęcia rozwijające kompetencje społeczne i samoobsługę oraz rozwijające kreatywność. Mile widziana umiejętność gry na pianinie/gitarze/ skrzypcach.

Miejsce pracy: 1 Maja 9/pok.93, 45-068 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA OPIEKUN ZMIANY Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA OPERATOR MYJKI CIŚNIENIOWEJ

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-14

do końca oferty: 44 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Ochrona osób i mienia