eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Opole › Operator CNC

Kto szuka:

Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Stanowisko:

Operator CNC

Lokalizacja:

Opole

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dołącz do naszego zespołu jako operator numerycznych maszyn CNC! Praca dla osób, które cenią sobie precyzję i technologiczne wyzwania!

  • Twoje zadania będą obejmować obsługę maszyn,
  • przygotowanie oraz montaż narzędzi, a także kontrolę jakości wytwarzanych produktów.
  • Będziesz również odpowiedzialny za precyzyjne wykonanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym i kartą technologiczną.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Jeśli masz :

  • doświadczenie w czytaniu rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych oraz znajomość podstaw metrologii (suwmiarka, mikrometr, średnicówka), to jesteśmy zainteresowani Twoją kandydaturą!

Istona jest także:

  • znajomość systemów Sinumerik i Heidenhain
  • umiejętność bsługi komputera na poziomie podstawowym
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Przygotuj się na atrakcyjną stawkę na start oraz umowę o pracę na pełen etat.
  • Dołączając do nas, dołączasz do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, gdzie czekają na Ciebie stabilne warunki pracy i możliwości rozwoju.
  • Zdobędziesz doskonałą okazję, by rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym środowisku produkcyjnym.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-19

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

branże: Produkcja / Przemysł