eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Nysa › Kierownik robót konstrukcyjnych

Kto szuka:

JT S.A.

Stanowisko:

Kierownik robót konstrukcyjnych

Lokalizacja:

Nysa

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: woj. Opolskie – Nysa

DO TWOICH ZADAŃ NALEŻEĆ BĘDZIE:
  • Realizacja projektów inwestycyjnych o charakterze infrastrukturalnym i przemysłowym, stacje gazowe oraz gazociągi wysokiego ciśnienia
  • Sprawowanie stałej kontroli oraz bieżącego nadzoru nad procesem realizacji robót konstrukcyjnych
  • Rozliczanie kosztów realizowanych robót, sporządzanie zestawień zużytych materiałów oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań
  • Optymalizacja kosztów prowadzonych inwestycji
  • Odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z harmonogramem robót
  • Nadzór nad dokumentacją kontraktową
  • Współpraca przy przygotowywaniu ofert przetargowych
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na terenie budowy

Wymagania stawiane pracownikowi:

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:
  • Uprawnień budowlanych bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe polegające na należytym i osobistym udziale w realizacji projektów z zakresu budownictwa przemysłowego w charakterze Kierownika Robót Konstrukcyjnych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane świadectwo kwalifikacji uprawniające do zajmowania się dozorem i eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci w grupie 1, 2 i 3
  • Gotowości do wyjazdów służbowych - miejscem wykonywania pracy są budowy na terenie całego kraju

Firma oferuje:

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wysokość wynagrodzenia w zależności od doświadczenia
  • Dodatkowy system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie i pewnego pracodawcę
  • Różnorodność zadań i interesujące wyzwania zawodowe
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Opiekę medyczną w prywatnej placówce
  • Możliwość skorzystania z karty sportowej i ubezpieczenia na życie
  • Pokrycie kosztów zakwaterowania w trakcie pobytu na zorganizowanych budowach

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-17

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: JT S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura