PracaOferty pracy Mysłowice › Specjalista ds. Wdrożeń Systemu ERP

Kto szuka:

Smart-HR

Stanowisko:

Specjalista ds. Wdrożeń Systemu ERP

Lokalizacja:

Mysłowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Wdrażanie autorskiego oprogramowania u klientów firmy na terminie całego kraju,
  • Udzielanie wsparcia serwisowego dla obecnych klientów firmy,
  • Bieżącą współpracę z działem produkcji przy rozwoju systemu,
  • Udział w testach nowych wersji oprogramowania,
  • Ciągłe doskonalenie swojej wiedzy i umiejętności merytorycznych.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Doświadczenia we wdrażaniu systemów informatycznych,
  • Znajomość branży Księgowej lub Zarządzania nieruchomościami,
  • Postawy pro klienckiej – zorientowania na potrzeby i problemy klientów,
  • Przynajmniej teoretycznej znajomości zagadnień ekonomicznych,
  • Wykształcenia wyższego, mile widziane z zakresu rachunkowości,
  • Czynnego prawa jazdy kat. B i gotowości do obywania podróży po Polsce,
  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole.
  • Podstawowej znajomości zagadnień relacyjnych baz danych – co będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w firmie o mocnej pozycji na rynku,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz praktycznych umiejętności w rozwojowej branży,
  • Wynagrodzenie podstawowe wraz z jasno określonym systemem premiowym,
  • Przejrzysty system rozwoju kariery,
  • Przyjazną atmosferę pracy w firmie oferujące stabilne, długofalowe zatrudnienie.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Dla naszego klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy informatycznej, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2020-06-01

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: Smart-HR

branże: Finanse