PracaOferty pracy Łódzkie › Starszy Specjalista ds. Jakości (Operacyjne Zapewnienie Jakości)

Kto szuka:

HAYS

Starszy Specjalista ds. Jakości (Operacyjne Zapewnienie Jakości)

Lokalizacja:

Łódzkie

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Łódzkie
NR REF.: 1185550

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zasad i wytycznych Systemu Zapewnienia Jakości zgodnie z procedurami systemowymi oraz doskonalenie Systemu Zapewnienia Jakości
  • Koordynacja i realizacja działań związanych z wystąpieniem niezgodności (zarządzanie procesem odchyleń) oraz współpraca z działami produkcyjnymi w zakresie ustalenia przyczyny źródłowej
  • Koordynacja działań naprawczo-korygujących oraz działań zapobiegających wystąpieniu niezgodności (CAPA)
  • Analiza reklamacji dotyczących wytwarzanych produktów
  • Autoryzacją i/lub prowadzeniem zmian w ramach procesu kontroli zmian
  • Uczestniczenie w i prowadzenie audytów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Opiniowanie i zatwierdzanie umów jakościowych z partnerami biznesowymi

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Biologia, Chemia, Farmacja, Medycyna, Biotechnologia
  • Doświadczenie min 3 letnie w wytwórni produktów leczniczych
  • Znajomość wymagań GMP, prawa farmaceutycznego
  • Znajomość procesów walidacji / kwalifikacji w produkcji farmaceutycznej
  • Umiejętność realizacji złożonych zadań
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Samodzielność w działaniu, decyzyjność, umiejętność organizacji własnej pracy
  • Umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresujących

Oferujemy:
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie firmy
  • Fundusz socjalny
  • Świadczenia świąteczne
  • Program poleceń pracowniczych

If you39re interested in this role, click 39apply now39 to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: HAYS

branże: Badania i rozwój