PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista / Specjalistka ds. Organizacji Szkoleń w CEM

Kto szuka:

LUX MED Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. Organizacji Szkoleń w CEM

Lokalizacja:

Warszawa, Wawer, ul. Bysławska 84

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Praca w Centrum Edukacji Medycznej na ul. Bysławska 84, Warszawa - Wawer.

Twoje zadania:
  • Kompleksowa obsługa szkoleń – personalizacja materiałów, aktywna obsługa uczestników w recepcji podczas szkoleń, obsługa przerw kawowych.
  • Kompletowanie dokumentów niezbędnych do realizacji szkolenia – wnioski, ankiety, archiwizacja dokumentów.
  • Współpraca ze sponsorami, dostawcami usług i instytucjami.
  • Wsparcie zespołu w codziennych zadaniach.
  • Nadzór nad grafikiem obłożenia sal szkoleniowych w ośrodku CEM.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze oczekiwania:
  • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu, także w weekend – warunek konieczny.
  • Doświadczenie w pracy jako asystent w dziale szkoleń lub obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z klientem z zagranicy.
  • Umiejętność tworzenia dokumentów tekstowych, arkuszy kalkulacyjnych, zestawień danych i prezentacji.
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów.
  • Komunikatywność, praca pod presją czasu.

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • Stabilne miejsce pracy i perspektywy rozwoju.
  • Zgrany, współpracujący Zespół.
  • Pracę w firmie o kulturze organizacyjnej nastawionej na jakość i satysfakcję Klienta.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie na okresie próbnym, potem możliwa umowa o pracę.
  • Pakiet benefitów m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie szpitalne LUX MED - Pełna Opieka, karta sportowa, dofinansowanie szkoleń i kursów​.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: LUX MED Sp. z o.o.

branże: HR