PracaOferty pracy Kosów Lacki › Specjalista ds. BHP i P.Poż.

Kto szuka:

Komagra Sp. z o.o

Stanowisko:

Specjalista ds. BHP i P.Poż.

Lokalizacja:

Kosów Lacki

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES ZADAŃ:

  • Prowadzenie kontroli warunków pracy, przestrzegania zasad i przepisów BHP i PPOŻ.
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych.
  • Opracowywanie sprawozdań z zakresu BHP.
  • Opracowywanie programów szkoleń BHP.
  • Udział przy ustalaniu przyczyn i okoliczności wypadków.
  • Wydawanie wniosków dotyczących usunięcia stwierdzonych uchybień BHP.
  • Przeprowadzanie przeglądów warunków pracy.
  • Pozostałe zadania wynikające z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu BHP.
  • Znajomość zagadnień i przepisów prawnych związanych z BHP i PPOŻ.
  • Doświadczenie przy wykonywaniu opracowań związanych z BHP i PPOŹ.
  • Doświadczenie przy prowadzeniu postępowań powypadkowych.
  • Skuteczność w działaniu oraz odpowiedzialność biznesowa.
  • Nastawienie na rozwój.

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Szkolenia specjalistyczne.
  • Karta sportowa "Ticket Sport & Culture".

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 52 dni

pracodawca: Komagra Sp. z o.o

branże: Inne / Pozostałe