eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Manager ds. Sprzedaży

Kto szuka:

Neuroshop

Stanowisko:

Manager ds. Sprzedaży

Lokalizacja:

Warszawa, ul. Marynarska 21/ 6

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oferujemy:
  • Umowa zlecenie lub umowa B2B;
  • Stałe miesięczne wynagrodzenie oraz prowizję od sprzedaży;
  • Pracę w komfortowym biurze w Warszawie (ul. Marynarska 21/6);
  • Młody, ambitny zespół, z którym będziesz się zawodowo rozwijać i osiągać wspólne cele.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Główne obowiązki i zadania:
  • Przeprowadzanie negocjacji i zawieranie umów z klientami;
  • Pozyskiwanie nowych klientów i przygotowywanie ofert handlowych;
  • Prowadzenie negocjacji i prezentacji produktów potencjalnym klientom;
  • Prowadzenie własnej bazy klientów w systemie CRM;
  • Inicjowanie i uczestniczenie w organizacji wydarzeń marketingowych w celu promocji marki i pozyskiwania nowych potencjalnych klientów (wydarzenia tematyczne, wystawy itp.).

Firma oferuje:

Wymagania dla kandydatów:
  • Doświadczenie w sprzedaży od 3 lat;
  • Wysokie umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych, przestrzegając etapów sprzedaży.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, odpowiedzialność, inicjatywa;
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów i dystrybutorów na rynku europejskim;
  • Biegła znajomość języka polskiego. Angielski, ukraiński lub rosyjski będzie dodatkowym atutem.

Grafik pracy: od 09:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku.

Umowa na okres próbny - 3 miesiące.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Architekt Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-18

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: Neuroshop

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • Zarobki programistów w 2022 roku

    Zarobki programistów w 2022 roku

    W 2022 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 6 307 programistów. Mediana wynagrodzeń na tym stanowisku wynosiła 9 129 PLN brutto.

  • Student na freelance - czyli jak zarobić i zdobyć cenne doświadczenie

    Student na freelance - czyli jak zarobić i zdobyć cenne doświadczenie

    Studiowanie stanowi finansowe wyzwanie dla większości młodych ludzi. Według Warszawskiego Instytutu Bankowości polski student wydaje miesięcznie na swoje utrzymanie 3867,06 zł. Nic więc dziwnego, że studenci często zmuszeni są do ...

  • 7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    Business Support Services (BSS) to jeden z najprężniej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki. Branża boryka się jednak z wieloma mitami, z którymi postanowili się rozprawić eksperci z Grafton Recruitment.

  • Zmiany w prawie pracy kluczowe dla pracowników

    Zmiany w prawie pracy kluczowe dla pracowników

    Dyrektywa, która weszła w życie 26 kwietnia br. implikuje szereg zmian w prawie pracy, kluczowych z punktu widzenia pracowników - dotyczących m.in. godzenia obowiązków zawodowych i rodzinnych oraz przejrzystych i przewidywalnych warunków ...

  • Dla kogo wyjazd do sanatorium z ZUS?

    Dla kogo wyjazd do sanatorium z ZUS?

    W I kwartale 2023 roku z rehabilitacji leczniczej na koszt ZUS skorzystało ponad 16 tys. osób w skali kraju. W 2022 roku wyjechało do sanatorium lub rehabilitowało się w miejscu zamieszkania prawie 50 tys. osób. Komu przysługuje sanatorium z ...