eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Polska › Electrical Designer

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Electrical Designer

Lokalizacja:

Polska

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Polska
NR REF.: 1184121

Opis stanowiska: Międzynarodowe biuro projektowe-inżynieryjne poszukuje doświadczonego projektanta instalacji elektrycznych, który będzie odpowiedzialny za opracowywanie kompleksowych projektów technicznych dla dużych budynków przemysłowych.

Twój zakres obowiązków:

- Opracowywanie projektów instalacji elektrycznych dla budynków przemysłowych m.in. obszaru rafineryjnego, petrochemicznego, chemicznego, energetycznego, produkcyjnego.

- Współpraca z zespołem inżynierów i architektów.

- Kontakt z Klientami w celu stworzenia koncepcji a następnie stworzenia projektu.

- Wizje lokalne na terenie budowy.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne.

- Doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych dla obiektów wielkopowierzchniowych.

- Znajomość oprogramowania do projektowania m.in. AutoCad lub Revit.

- Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów technicznych.

- Komunikatywny język angielski.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów : opieka medyczna, fundusz socjalny, ubezpieczenie, karta sportowa.

- Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w globalnych strukturach firmy.

- Współpraca z specjalistami w kraju jak i międzynarodowych zespołach.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-30

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: HAYS

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura