eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Józefosław › Brygadzista Znakowania

Kto szuka:

Lava Group

Stanowisko:

Brygadzista Znakowania

Lokalizacja:

Józefosław

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Planowanie, organizowanie, motywowanie oraz kontrola pracy zespołu
  • Wdrażanie nowych pracowników
  • Przygotowywanie raportów związanych z realizacją planów i celów
  • Nadzów nad prawidłowym znakowaniem i jakością nadruków
  • Realizacja planów produkcyjnych
  • Rozwój technologii i praca nad normami wydajnościowymi
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów prawa pracy i BHP oraz wewnętrznych zaleceń i przepisów

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 3 lata
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu Office
  • Umiejętności szybkiego podejmowania decyzji i pracy pod presją czasu
  • Wysokie umiejętności organizacyjne
  • Skrupulatność, dokładność, uczciwość

Firma oferuje:

  • Praca w stałych godzinach od poniedziałku do piątku  8:00-16:00
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy za realizację celów
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-03

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: Lava Group

branże: Produkcja / Przemysł