PracaOferty pracy Warszawa › Asystent / Asystentka ds. Medycyny Pracy

Kto szuka:

Medicover Sp. z o.o.

Stanowisko:

Asystent / Asystentka ds. Medycyny Pracy

Lokalizacja:

Warszawa, ul. Cybernetyki 19

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dołącz do nas, jeśli:
  • szukasz stałej pracy,
  • sprawnie obsługujesz komputer i szybko uczysz się nowych programów,
  • dobrze organizujesz pracę własną,
  • cechuje Cię skrupulatność i dokładność przy wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • posiadasz doświadczenie w pracy w biurze - mile widziane.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasza oferta w pigułce:
  • zatrudnienie na cały etat,
  • program poleceń wewnętrznych - otrzymuj premie za polecenia znajomych do pracy,​​​​​
  • niedziele i święta są zawsze wolne od pracy – szanujemy Twój wolny czas, ale zapraszamy do zaangażowania się w wewnętrzne akcje well-beingowe,
  • prywatna opieka medyczna w Medicover dla Ciebie i Twoich bliskich,
  • dodatkowe benefity m.in. współfinansowana karta sportowa, inne usługi, produkty na platformie Medicover Benefits (np. bilety do kina, vouchery na zakupy) i wiele więcej,
  • dostęp do platformy e-learningowej do nauki języka angielskiego oraz wewnętrznych szkoleń,
  • jasna ścieżka rozwoju,
  • praca w zespole, w którym aż 70% pracowników Medicover uważa atmosferę i relacje jako największy atut firmy.

Firma oferuje:

Będziesz odpowiedzialny/a za:
  • wprowadzanie do modułu medycyny pracy danych ze skierowania od pracodawcy i karty badania profilaktycznego,
  • przygotowywanie kompletu dokumentacji medycznej dla Lekarzy Medycyny Pracy,
  • kompletowanie dokumentów dotyczących badań i konsultacji na potrzeby działu medycyny pracy,
  • przygotowywanie raportów dotyczących medycyny pracy i wysyłanie do firm,
  • drukowanie zaświadczeń medycyny pracy,
  • współpraca z osobami kontaktowymi w Firmach,
  • współpraca z Działem Obsługi Klienta.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: Medicover Sp. z o.o.

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja