PracaOferty pracy Warszawa / Cała Polska › Project Manager - Wind

Kto szuka:

Hays Poland

Stanowisko:

Project Manager - Wind

Lokalizacja:

Warszawa / Cała Polska

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

NR REF.: 1183887

Stanowisko: EPC Project Manager / Wind Business
Lokalizacja: Home Office + Site
Forma zatrudnienia: Stałe, Umowa o pracę lub B2B
Realizacje: Farmy Wiatrowe Onshore
Firma: Generalny Wykonawca projektów przemysłowych i energetycznych.

Zapraszam do rekrutacji, osoby, które posiadają przynajmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe w samodzielnym prowadzeniu projektów budowy farm wiatrowych po stronie EPC kontraktora, dostawcy technologii lub po stronie Inwestora; ukończyły studia wyższe techniczne w branny elektrycznej, mechanicznej lub budowlanej. Mile widziane będą również certyfikacje związane z Project Managamentem np. Prince2, PMP lub podobnych.

Klient należy do międzynarodowej grupy energetycznej dlatego konieczna jest przynajmniej dobra znajomość j. angielskiego w mowie oraz piśmie. Firma oferuje zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B, potrzebne narzędzia do realizacji oracy, samochód, laptop, telefon jak również pakiet benefitów korporacyjnuch.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 43 dni

pracodawca: Hays Poland

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura