PracaOferty pracy Konin Żagański › TEAM LEADER - PRACE PRZY RECYKLINGU MAKULATURY (KONIN ŻAGAŃSKI)

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

TEAM LEADER - PRACE PRZY RECYKLINGU MAKULATURY (KONIN ŻAGAŃSKI)

Lokalizacja:

Konin Żagański

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0205

Obowiązki:

Obsługa wózka widłowego, zbiórka makulatury, sortowanie , magazynowanie jej w wyznaczonym miejscu, obsługa belownicy, nadzór nad jakością pracy pracowników tymczasowych.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Wymagania pożądane:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • Chęć do pracy, uczciwość, dyspozycyjność, mile widziane doświadczenie. Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu, 3 zmiany. Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

Miejsce pracy: 68-120 Konin Żagański, powiat: żagański, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: https://outworking.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-19

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Zarządzanie