eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Łódź › Przedstawiciel Handlowy (branża medyczna)

Kto szuka:

Oxford Pol Sp. z o.o.

Firma z branży medycznej zajmująca się od ponad 20 lat sprzedażą sprzętu z dziedziny kardiologii, ginekologii i neurologii poszukuje pracowników na stanowisko:

Stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy (branża medyczna)

Lokalizacja:

Łódź, Warszawa

łódzkie, mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oxford Pol Sp. z o.o.

Firma z branży medycznej zajmująca się od ponad 20 lat sprzedażą sprzętu z dziedziny kardiologii, ginekologii i neurologii poszukuje pracowników na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy 
(branża medyczna)

   

Wymagane cechy charakteru:

u osób aplikujących na niniejsze stanowisko to przede wszystkim wysoki poziom zaangażowania w wykonywane obowiązki i optymizm a także nastawienie na cel i otwartość w stosunku do Klienta.

Umiejętności jakie powinien posiadać  przyszły kandydat lub kandydatka na dane stanowisko to:
 • zdolności techniczne i informatyczne !
  (umiejętność prezentowania sprzętu medycznego u Klientów)
 • prawo jazdy kat. B
 • dobra znajomość języka angielskiego (komunikatywność)
 • dyspozycyjność ( dalsze wyjazdy ok 3 razy w tygodniu )

Poszukujemy pracowników, którzy będą mieli zdolność szybkiej nauki obsługi sprzętu medycznego oraz osób, które są gotowe do częstych wyjazdów na terenie całej Polski w celu promowania sprzętu będącego w ofercie firmy.
Siedziba firmy znajduje się na terenie Łodzi oraz oddział w Warszawie.
Szkolenia w początkowym okresie zatrudnienia będą odbywały się w Łodzi oraz na terenie całej Polski podczas wyjazdów do klienta z obecnymi pracownikami firmy.

Dodatkowymi atutami są dla nas:

znajomość branży medycznej oraz ustawy Prawo Zamówień Publicznych.

Oferujemy zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę oraz wynagrodzenie podstawowe ( w zależności od posiadanych predyspozycji, umiejętności i doświadczenia) i wysokie premie.

Zachęcamy do aplikowania na niniejsze stanowisko.

Pozdrawiamy,
Oxford Pol Sp. z o.o.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.)" . Jeżeli chce Pani/Pan, aby jego CV było wykorzystane dla potrzeb przyszłych rekrutacji proszę o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji” (zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

Administratorem Pani/Pan danych jest Firma Oxford Pol Sp. z o.o., z siedzibą w Łodzi ( kod: 90-312) ul. Plac Zwycięstwa 2. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w aplikacji jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji.
Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.
Dane osobowe są przetwarzane w celu pozyskania nowych pracowników przez okres niezbędny do zapełnienia wolnych wakatów, a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa.
Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem; (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody).
Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do  przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016r. Dane osobowe nie są przekazywane do państw trzecich ani do organizacji międzynarodowych. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do zakończenia procesu rekrutacji.
W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy.


Słowa kluczowe: przedstawiciel handlowy, handlowiec, specjalista ds. handlowych, doradca handlowy, sprzedaż, B2B, negocjacje, branża medyczna, medycyna

Rodzaj pracy:
pełny etat

Rodzaj umowy:
umowa o pracę

Kontakt do pracodawcy:

Kliknij tutaj, aby skontaktować się z pracodawcą lub wysłać swoje CV »
Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy egospodarka-platne
POPRZEDNIA OFERTA Statutory Accountant Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA stomatologa zatrudnię

Szukasz pracownika?
Opublikuj ofertę na eGospodarka.pl

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-11-06

data aktualizacji: 2018-11-06

do końca oferty: 2 dni

oferta była oglądana: 221 razy

pracodawca: Oxford Pol Sp. z o.o.

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja
Sprzedaż

aplikuj

Sprawdź oferty na podobne stanowiska

Praca - wiadomości i porady

 • Wynagrodzenia w województwie podlaskim w 2017 roku

  Wynagrodzenia w województwie podlaskim w 2017 roku

  Spośród 2 348 pracowników z województwa podlaskiego, wynagrodzenie 50% mieściło się w granicach od 2 650 do 4 700 PLN brutto miesięcznie.

 • Wysokie zarobki w SSC/BPO? Jeśli znasz języki obce

  Wysokie zarobki w SSC/BPO? Jeśli znasz języki obce

  Nie od dzisiaj wiadomo, że znajomość języków obcych zwiększa szanse na rynku pracy. Potwierdzeniem tego może być chociażby analiza ogłoszeń o pracę publikowanych przez sektor SSC/BPO, z których właściwie wszystkie zawierają wymóg ...

 • Efektywność pracy, czyli jak wyznaczać priorytety?

  Efektywność pracy, czyli jak wyznaczać priorytety?

  Mogłoby się wydawać, że w dzisiejszych czasach multitasking jest pewnego rodzaju standardem. Tymczasem narzucana nam, wszechobecna wielozadaniowość bywa prostą drogą do spadku efektywności pracy. Jak nie dać się przytłoczyć obowiązkom, ...

 • Zarobki Polaków za granicą to średnio 7705 zł

  Zarobki Polaków za granicą to średnio 7705 zł

  Jak prezentują się zarobki Polaków pracujących za granicą? Z danych przedstawionych przez rankomat.pl wynika, że zatrudnieni na terenie Unii Europejskiej pracownicy z Polski zarabiają coraz więcej. W minionym roku ich przeciętne ...

 • Rosną wynagrodzenia w pracy tymczasowej

  Rosną wynagrodzenia w pracy tymczasowej

  Wzrostowy trend w liczbie pracowników tymczasowych został nie tylko zahamowany, ale wręcz uległ odwróceniu. Spadki odnotowane w I kwartale br. nie wynikają jednak z kondycji rynku, ale z rekordowych wręcz deficytów kadrowych. Te ostatnie ...

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.