eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Łódź › Operator kalmara

Kto szuka:

Erontrans Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator kalmara

Lokalizacja:

Łódź, Olechów

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje zadania:
  • obsługa kalmara, przeładunki kontenerów,
  • ocena i raportowanie stanu technicznego i czystości urządzeń przeładunkowych,
  • prowadzenie i raportowanie ewidencji składowania i remontów kontenerów,
  • prowadzenie rejestru wejść i wyjść oraz codzienna inwentaryzacja kontenerów,
  • bieżąca współpraca z dyspozytorami.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagamy od Ciebie:
  • mile widziane uprawnienia do obsługi urządzeń do manipulacji kontenerami przy pracach przeładunkowych typu I K
  • mile widziane doświadczenie w branży TSL,
  • umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • komunikatywność, odpowiedzialność.

Firma oferuje:

Chcemy zaoferować:
  • umowę o pracę,
  • szkolenia i uzyskanie uprawnień,
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy,
  • pracę w transporcie międzynarodowym,
  • pracę zgodną z normami i obowiązującymi przepisami,
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym w branży TSL.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-22

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Erontrans Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna