eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Łódź › Kierownik Produkcji

Kto szuka:

HSV Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kierownik Produkcji

Lokalizacja:

Łódź, Polesie

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Monitorowanie i nadzór nad procesami produkcyjnymi fabryki;
  • Zatwierdzanie w systemie ERP nadzorowanego planu produkcji ;
  • Nadzór i kontrola przestrzegania instrukcji technologicznych, warunków technicznych i norm jakościowych w procesie produkcji;
  • Zarządzanie procesem wdrażania nowych produktów i technologii;
  • Nadzorowanie poziomu realizacji zdefiniowanych KPI;
  • Kontrola stanu magazynowego materiałów do produkcji;
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników – szczególnie rozwijanie kompetencji zespołu oraz motywowanie (zespół około 80 osób);
  • Rygorystyczne przestrzeganie przepisów BHP i ppoż., oraz nadzór w tym zakresie nad podległymi pracownikami i podwykonawcami.

Wymagania stawiane pracownikowi:

WYMAGANIA STANOWISKA PRACY:
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej w obszarze zarządzania produkcją (min 5 lat);
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie kierunkowe: zarządzanie produkcją, techniczne, inżynieria produkcji);
  • Zdolności organizacyjne, osobowość lidera oraz umiejętność organizacji pracy własnej;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację biznesową;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;
  • Świadomość przestrzegania procedur związanych z bezpieczeństwem informacji;
  • Wiedza z zakresu dobrych praktyk zarządzania produkcją, zagadnień technologicznych, Lean Manufacturing, systemów ISO oraz IATF , a także standardów BHP, ppoż. ochrony środowiska;
  • Świadomość przestrzegania procedur związanych z bezpieczeństwem informacji.

Firma oferuje:

OFERUJEMY:
  • Zostanie częścią 'Particle Foams Engineers' pracę, w której będziesz miał realny wpływ na kreowanie i wdrażanie innowacyjnych technologii;
  • Współprace z liderami w branży: automotive, AGD, HVAC
  • Zachęcamy oraz jesteśmy inicjatorem dla naszego zespołu licznych szkoleń branżowych ułatwiających rozwój zawodowy;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Rynkowy poziom wynagrodzenia adekwatny do posiadanych kompetencji i doświadczenia;
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna oraz dofinansowanie do zajęć sportowych, oraz wypoczynku, atrakcyjną premie roczną);
  • Płaską strukturę organizacyjną, w której zespoły ściśle ze sobą współpracują tworząc atrakcyjne rozwiązania produktowe dla naszych klientów;
  • Indywidualny program onboardingu.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-22

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: HSV Polska Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł