PracaOferty pracy Łódź › Zastępca kierownika działu wdrożeń produktów

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Zastępca kierownika działu wdrożeń produktów

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego klienta, znanej marki z branży beauty, poszukujemy kandydatów zainteresowanych stanowiskiem: Zastępca kierownika działu wdrożeń produktów.

Zadania:

  • Nadzorowanie przebiegu procesu wdrażania projektów;
  • Organizacja pracy zespołu, wsparcie kierownika w zarządzaniu;
  • Usprawnianie procesu wdrażania nowych produktów;
  • Bliska współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania:

  • Min 2 lata doświadczenia w pracy przy koordynacji projektów;
  • Zdolności analityczne; organizacyjne;
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego;
  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z możliwością awansu w strukturach firmy;
  • Pracę stacjonarną od pon-pt w godzinach biurowych, elastyczny czas pracy (rozpoczęcie między 7-9);
  • Pakiet benefitów, m.in. ubezpieczenie medyczne, karta sportowa, dofinansowanie nauki języków;
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-07

do końca oferty: 49 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja