PracaOferty pracy Łódź › Zastępca Dyrektora Nadzoru Dydaktycznego

Kto szuka:

Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.

Stanowisko:

Zastępca Dyrektora Nadzoru Dydaktycznego

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Nadzór dydaktyczny nad Szkołami oraz wsparcie merytoryczne Szkół w zakresie działalności dydaktycznej.
  • Ujednolicenie i standaryzacja działalności i procesów dydaktycznych w Szkołach, przygotowywanie rekomendacji wdrożeniowych, materiałów szkoleniowych i instrukcji.
  • Analiza obowiązujących przepisów prawa oraz planowanych zmian, rekomendowanie i wprowadzanie zmian.
  • Wdrażanie nowych oraz naprawczych programów dydaktycznych.
  • Wdrażanie działań rozwojowych, w tym proponowanie nowych kierunków kształcenia.
  • Inspirowanie do innowacji metodycznych.
  • Nadzór nad jakością kształcenia, w tym promowaniami słuchaczy i zdawalnością egzaminów.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, ewentualnie doświadczenie jako inspektor Kuratorium, dyrektor szkoły.
  • Sprawne poruszanie się po ustawie Prawo Oświatowe.
  • Doświadczenie w zarządzaniu placówką oświatową.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz w zarządzaniu wieloma projektami.
  • Gotowość do częstego podróżowania i wizytowania oddziałów.
  • Rozwinięte umiejętności analityczne oraz wyszukiwania danych.
  • Wysokie zdolności negocjacyjne, komunikatywność, samodzielność.
  • Zorientowanie na cel i pozytywne nastawienie.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Współpracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B.
  • Auto służbowe (również do celów prywatnych) oraz karta paliwowa.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Możliwość pracy zdalnej.
  • Program rekomendacji pracowników.
  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-21

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.

branże: Edukacja / Praktyki / Staże