PracaOferty pracy Łódź › Specjalista ds. sprzedaży z jęz. niemieckim (branża okienna)

Kto szuka:

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Specjalista ds. sprzedaży z jęz. niemieckim (branża okienna)

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Główne zadania:

  • doradztwo techniczne i aktywna sprzedaż produktów budowlanych (okien i drzwi PCV, aluminium oraz rolet) do Klientów niemieckojęzycznych
  • budowanie sieci kontaktów
  • utrzymywanie dobrych relacji z istniejącymi Klientami
  • przygotowywanie wycen i ofert handlowych
  • monitorowanie działań konkurencji
  • ścisła współpraca z mobilnym przedstawicielem

.Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży w branży okiennej / stolarki otworowej
  • wiedza techniczna i branżowa
  • biegła znajomość języka polskiego i niemieckiego
  • gotowość do okazjonalnych wyjazdów do Niemiec
  • umiejętności sprzedażowe

Korzyści:

  • umowa o pracę w firmie o stabilnej sytuacji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych (produktowe oraz szkolenie z programów do ofertowania)
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • niezbędne narzędzia pracy
  • karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Grafton Recruitment Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż