PracaOferty pracy Łódź › Specjalista ds. roszczeń robót budowlanych

Kto szuka:

Mosty Łódź S.A.

Stanowisko:

Specjalista ds. roszczeń robót budowlanych

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie korespondencji kontraktowej z zamawiającym i podwykonawcami, w tym ewentualnie w oparciu o warunki FIDIC,
  • współpraca z kierownictwem budowy w zakresie formułowania roszczeń,
  • udział w spotkaniach z zamawiającym, nadzorem inwestorskim i podwykonawcami.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • preferowane wykształcenie wyższe (np. ekonomiczne, administracyjne, prawnicze, inżynierskie),
  • doświadczenie we współpracy z jednostkami sektora finansów publicznych,
  • znajomość specyfiki umów o roboty budowlane,
  • umiejętność pracy w zespole i pod wpływem stresu,
  • dyscyplina i bardzo dobra organizacja czasu pracy (dokładność, terminowość, sumienność w wykonywaniu obowiązków).
Mile widziane:
  • doświadczenie zawodowe w realizacji umów o roboty budowlane (zarówno w formule buduj, jak i zaprojektuj i wybuduj) w tym opartych o FIDIC,
  • praktyczna znajomość warunków kontraktowych FIDIC,
  • znajomość przepisów prawa budowlanego.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę stacjonarną w stałych godzinach w nowoczesnej siedzibie Spółki,
  • bezpłatny parking dla pracowników,
  • możliwość rozwoju zawodowego (dofinansowanie do szkoleń),
  • pakiet świadczeń socjalnych (m. in. paczki świąteczne, karty sportowe, pakiety medyczne, bilety na wydarzenia kulturalne).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-08

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: Mosty Łódź S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura