eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Łódź › Pracownik produkcji

Kto szuka:

ManpowerGroup

Stanowisko:

Pracownik produkcji

Numer referencyjny:

718

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla jednego z naszych Klientów – wiodącego producenta komponentów z tworzyw sztucznych  poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik produkcji.
Stabilna praca produkcyjna dla każdego – nowe stanowiska.

Miejsce pracy: Łódź (Widzew), ul. Dąbrowskiego

Oferta:

  • Praca w stabilnej, międzynarodowej firmie
  • Możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez naszego Klienta na podstawie umowy o pracę (po okresie zatrudnienia przez agencję pracy)
  • Wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o comiesięczne dodatki do wynagrodzenia
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych (MultiSport, ubezpieczenie medyczne i grupowe)
  • Regularna praca w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Możliwość pracy w dodatkowych godzinach
  • Dobra lokalizacja  możliwy dojazd PKP (ŁKA, TLK, REGIO), autobusami (55, 69, 72, 75, 92, W, N8), tramwajami (2,14)
  • Wysokie standardy BHP
  • Przyjazna atmosfera pracy

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Zdolności manualne, dokładność i sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie
  • Mile widzialne doświadczenie w pracy na produkcji

Zadania:

  • Obsługa maszyn i montaż elementów z tworzyw sztucznych
  • Kontrola jakości produktów
  • Przestrzeganie instrukcji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie lub kontakt.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-08

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: ManpowerGroup

branże: Produkcja / Przemysł

Praca - wiadomości i porady

  • Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Z niedoborem pracowników boryka się wiele branż, m.in. logistyczna i produkcyjna. Jakimi wynagrodzeniami kuszą ich pracodawcy? Agencja zatrudnienia Trenkwalder przeanalizowała wysokość zarobków na najbardziej popularnych stanowiskach ...

  • Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Dwucyfrowa inflacja sprawiła, że pragnienie podwyżki wynagrodzenia stało się wśród polskich pracowników jeszcze intensywniejsze niż wcześniej. Faktem jest, że negocjacje w tej kwestii bywają niełatwe. Jak się jednak okazuje, nie jest ...

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?

  • Stawki freelancerów 2023 - w których branżach wzrosły najbardziej?

    Stawki freelancerów 2023 - w których branżach wzrosły najbardziej?

    Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

  • Wynagrodzenia 2022 a znajomość języków obcych

    Wynagrodzenia 2022 a znajomość języków obcych

    Od dawna mamy świadomość, że w świecie globalizacji i rosnącej konkurencji międzynarodowej, zdolność posługiwania się językami obcymi odgrywa bardzo ważną rolę. Wyniki Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeprowadzonego w 2022 roku ...