PracaOferty pracy Łódź › Mechanik Maszyn Produkcyjnych II Stary Gostków (bezpłatny transport)

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Mechanik Maszyn Produkcyjnych II Stary Gostków (bezpłatny transport)

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • przegląd, utrzymanie i monitorowanie pracy obsługiwanych maszyn
  • przygotowanie, przezbrojenie, regulacja oraz rozruch gniazd produkcyjnych
  • kontrola i analiza parametrów procesu oraz prowadzenie dokumentacji
  • dbanie o stan techniczny obsługiwanych maszyn i urządzeń
  • diagnozowanie usterek oraz określanie przyczyn awarii
  • stosowanie i przestrzeganie zasad BHP

WYMAGANIA

  • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku Mechanika w środowisku produkcyjnym
  • wykształcenie średnie techniczne o profilu mechanika, elektryka
  • umiejętność czytania dokumentacji, schematów technicznych
  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, pneumatyki oraz hydrauliki
  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym, II zmiany po 12h (6:00-18:00; 18:00-6:00)
  • umiejętność współpracy i pracy w zespole
  • znajomość systemu SAP - będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, bezpośrednio przez naszego Klienta
  • pracę w stale rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • bezpłatny transport pracowniczy (Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Pabianice, Konstantynów Łódzki, Poddębice, Pęczniew, Niemysłów, Łęczyca, Kutno, Koło, Ozorków, Sieradz, Zduńska Wola, Turek, Uniejów, Kozanki Podleśne, Świnice Warckie, Grabów)

BENEFITY: dofinansowanie do posiłków, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, dofinansowanie szkoleń i kursów, siłownia na terenie fabryki, karta sportowa, program emerytalny, dodatkowe świadczenia socjalne, dofinansowanie wakacji dzieci, paczki świąteczne

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 40 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Dział techniczny