eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Łódź › Kosztorysant branży drogowej

Kto szuka:

Mosty Łódź S.A.

Stanowisko:

Kosztorysant branży drogowej

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • sporządzanie kompleksowych wycen robót drogowych w oparciu o dokumentację projektową,
  • weryfikacja dokumentacji zamówienia pod względem technicznym,
  • samodzielne wykonanie przedmiarów na podstawie dokumentacji projektowej,
  • pozyskiwanie ofert od podwykonawców i dostawców wraz z weryfikacją ich zgodności z dokumentami zamówienia,
  • współpraca z innymi działami,
  • rozwijanie wewnętrznych procesów i procedur zgodnie z kierunkiem całej firmy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • doświadczenie w pracy na budowie (atutem będą uprawnienia budowlane),
  • znajomość zasad kosztorysowania i doświadczenie w przygotowaniu wycen robót drogowych,
  • biegłe czytanie dokumentacji technicznej oraz znajomość technologii wykonywania robót,
  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz Norma,
  • dobra znajomość rynku budownictwa drogowego w Polsce,
  • mile widziane doświadczenie we współpracy z podwykonawcami na etapie przygotowania wycen i realizacji robót budowlanych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyscyplina i dobra organizacja czasu pracy (dokładność, terminowość).

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę stacjonarną w stałych godzinach w nowoczesnej siedzibie Spółki,
  • możliwość rozwoju zawodowego (dofinansowanie do szkoleń),
  • pakiet świadczeń socjalnych (m. in. paczki świąteczne, karty sportowe, pakiety medyczne, bilety na wydarzenia kulturalne).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: Mosty Łódź S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura