PracaOferty pracy Szczecin › POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ/STANOWISKO: KOSZTORYSANT

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ/STANOWISKO: KOSZTORYSANT

Lokalizacja:

Szczecin

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0768

Obowiązki:

- nadzór, planowanie oraz wykonywanie kosztorysów dla klientów firmy,
- kontakt z klientami w zakresie ofertowania,
- kontakt z podwykonawcami w zakresie potrzebnym do wykonywania ofert,
- raportowanie o bieżącej sytuacji oraz postępie,
- ciągłe doskonalenie procesu ofertowania,
- tworzenie dokumentacji produkcyjnej dla nowych produktów,
- kontrolę procesów produkcyjnych w zakresie zgodności z założeniami,
- aktualizację i nadzór nad dokumentacją produkcyjną,
- komunikacja w języku angielskim i tureckim

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA
  • DOBRA KOMUNIKACJA Z KLIENTEM

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Wymagania pożądane:

Języki:

  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • turecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Miejsce pracy: 00-000 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-19

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Administracja biurowa