PracaOferty pracy Łódź › Kontroler jakości z językiem angielskim (również z orzeczeniem)

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kontroler jakości z językiem angielskim (również z orzeczeniem)

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy przystosowane dla osób z niektórymi typami niepełnosprawności.

Zadania:

  • Przeprowadzanie kontroli jakości na linii produkcyjnej
  • Pisanie prostych instrukcji stanowiskowych dla pracowników produkcji w języku angielskim
Wymagania:
  • Mile widziana umiejętność komunikowania się w języku angielskim na poziomie min. B1, szczególnie w piśmie – tworzenie prostych tekstów w języku angielskim
  • Umiejętność obsługi komputera, urządzeń biurowych oraz pakietu Office: szczególnie programu Excel i Word
  • Skrupulatność, dokładność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej
Oferta
  • Umowa o pracę
  • Benefity: karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
  • Przyjazna atmosfera w pracy i pełne wdrożenie w obowiązki
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wysłanie CV.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Administracja biurowa