PracaOferty pracy Poznań › Analityk systemów i wsparcia sprzedaży

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Analityk systemów i wsparcia sprzedaży

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Zakres zadań:

  • Automatyzacja procesów sprzedaży w obrębie ERP, SFA oraz platform partnerów zewnętrznych
  • Przygotowanie procesu i wdrożenie platformy B2B
  • Wdrożenie i administrowanie platformą e-commerce
  • Analiza danych sprzedażowych, przygotowanie rekomendacji dla działu handlowego
  • Administracją programem SFA, administracja zleceń działań aktywności handlowców (promocje, ankiety)
  • Integracja systemów IT oraz wsparcia informatyczne pionu handlowego

Wymagania:

  • Znajomość systemów SFA/ ERP oraz doświadczenie w ich wdrożeniach i administracji
  • Umiejętność tworzenia architektury baz danych klientów i produktów oraz zarządzania przepływem informacji w systemach SFA
  • Doświadczenie we wdrażaniu platform B2B oraz e-commerce
  • Wysokie zdolności analityczne i programistyczno-informatyczne
  • Komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej
  • Doświadczenie w sprzedaży, administracji sprzedaży oraz promocji sprzedaży
  • Umiejętność przygotowywania analiz sprzedaży oraz badań i ankiet wewnętrznych, a także opracowywania wyników

Proponujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B bezpośrednio u naszego klienta
  • Niezbędne narzędzia pracy: komputer oraz telefon służbowy
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń, rozwoju zawodowego oraz osobistego
  • Pracę w młodej, otwartej na nowe pomysły organizacji z płaską strukturą decyzyjną
  • Znakomitą atmosferę pracy

Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe