eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Łódź › Inżynier Budowy

Kto szuka:

NES Global Talent

Stanowisko:

Inżynier Budowy

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska – obowiązki:
  • Przestrzeganie prawa budowlanego i przepisów BHP
  • Prowadzenie rozliczeń finansowych prac budowlanych oraz kontrola kosztów
  • Uczestnictwo w procesie uzyskiwania niezbędnych pozwoleń administracyjnych dla obiektów handlowych i przemysłowych
  • Zarządzanie i nadzór nad przebiegiem realizacji budowy obiektów przemysłowych
  • Organizacja placu budowy
  • Współpraca z kierownikiem budowy, realizacja delegowanych przez kierownika budowy zadań,
  • Organizacja i nadzór nad dostawą materiałów budowlanych
  • Bieżący monitoring pracy podwykonawców, odbiory prac wykonanych przez podwykonawców

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Wiedza z zakresu prawa budowlanego, warunków technicznych, norm i prowadzenia procesu inwestycyjnego
  • Otwartość na delegacje
  • Umiejętność organizacji pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość oprogramowania AutoCad

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samochód służbowy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: NES Global Talent

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura