eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kraków › Pracownik Administracyjny

Kto szuka:

MICASA ZIMNOCH SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Stanowisko:

Pracownik Administracyjny

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Micasa sp. k. poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. administracji i obsługi inwestycji. Nasza firma działa w obszarze deweloperskim i wykonawczym, oferując szeroki zakres usług związanych z budową i sprzedażą nieruchomości.

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Obsługę sekretariatu:
    • Przygotowywanie korespondencji i pism
    • Prowadzenie kalendarza i umawianie spotkań
    • Zarządzanie dokumentacją firmową
  • Koordynację dokumentów i korespondencji przychodzącej i wychodzącej:
    • Skanowanie, rozsyłanie i archiwizowanie dokumentów
    • Odbieranie i nadawanie listów i przesyłek
  • Obsługę administracyjną projektów inwestycyjnych:
    • Przygotowywanie i składanie deklaracji podatkowych (podatek od nieruchomości i rolny)
    • Realizację umów przyłączeniowych z mediami (PGNiG, Tauron, WMK, PSG, PGE)
    • Uzyskiwanie wszelkich zaświadczeń (UMK, Urząd Skarbowy, ZUS, Sądy Rejonowe)
    • Redagowanie pism i koordynację dokumentacji bankowej
    • Ścisłą współpracę z bankami udzielającymi kredytów
    • Dostarczanie dokumentacji do urzędów i dostawców
    • Rozliczanie umów z podwykonawcami
    • Współpracę z rzeczoznawcą przy wycenach nieruchomości
    • Współpracę z osobą tworzącą Biznes Plany
    • Wypełnianie i obsługę wniosków kredytowych
    • Przygotowywanie zamówień i kontakt z dostawcami

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy administracyjnej
  • Umiejętność obsługi komputera i programów biurowych
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
  • Odpowiedzialność i dokładność
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy

Zapraszamy do współpracy!

Dodatkowe informacje:

  • Stanowisko pracy znajduje się w Krakowie.
  • Praca w pełnym wymiarze godzin.
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-16

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: MICASA ZIMNOCH SPÓŁKA KOMANDYTOWA

branże: Administracja biurowa