PracaOferty pracy Kraków › Operator maszyn 5500 zł + premie (Ujastek)

Kto szuka:

ATERIMA WORK

Stanowisko:

Operator maszyn 5500 zł + premie (Ujastek)

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Co będziesz robić?

  • Ustawienia parametrów procesu, monitorowanie i kontrolowanie pracy maszyny podczas zalewania
  • Terminowa realizacja zlecenia produkcyjnego zgodnie z planem produkcyjnym oraz wymaganiami jakościowymi
  • Przygotowanie detali do procesu zalewania
  • Utrzymanie maszyny z zdolności produkcyjnej

Czego oczekujemy?
  • Otwartości na naukę obsługi nowoczesnych maszyn
  • Dokładności, sumienności, odpowiedzialności
  • Motywacji i chęć do zdobywania nowych kwalifikacji
  • Mile widziane posiadanie uprawnień do obsługi:
    - wózka widłowego
    - suwnicy - będzie dodatkowym atutem
    - uprawnienia można zdobyć w dalszym okresie współpracy

Co oferujemy?
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie na poziomie 5500 PLN brutto / miesiąc + premia zależna od wyników do 15% wynagrodzenia
    + premie świąteczne zależne od wyników
    + raz w roku podwyżka
  • Praca na 2 zmiany (6:00-14:15/13:45-22:00)
  • Praca na nowych maszynach opartych na najnowszych rozwiązaniach konstrukcyjnych
  • Lokalizacja wykonywania pracy: Kraków ul. Ujastek

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-22

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: ATERIMA WORK

branże: Produkcja / Przemysł