PracaOferty pracy Kraków › Mobilny Technik Konserwator Obiektu

Kto szuka:

Apleona Polska sp. z o.o.

Stanowisko:

Mobilny Technik Konserwator Obiektu

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • Mobilne wsparcie obsługi technicznej w rejonie danego województwa/miasta.
  • Obsługa obiektów handlowych, logistycznych, biurowych.
  • Utrzymanie we właściwym porządku podległych urządzeń, instalacji, sieci oraz pomieszczeń,
  • Diagnozowanie awarii i usterek,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów,
  • Wykonywanie drobnych prac montażowych, naprawczych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu mile widziane,
  • Wykształcenie techniczne
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych, klimatyzacyjnych, wod.-kan.,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Uprawnienia SE P-mile widziane,
  • Znajomość obsługi komputera, środowiska MS Office.
  • Gotowość do mobilności w danym województwie.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, opieka medyczna, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego oraz karty sportowej),
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w strukturach firmy,
  • Szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień finansowanych przez pracodawcę.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-20

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Apleona Polska sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna