PracaOferty pracy Kraków › Młodszy specjalista ds. dokumentacji

Kto szuka:

Work Service S.A.

Stanowisko:

Młodszy specjalista ds. dokumentacji

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Młodszy specjalista ds. dokumentacji to osoba, która świadczy usługi w zakresie przechowywania i rejestrowania dokumentacji w Centrum oraz pracy administracyjnej związanej z prowadzeniem dokumentacji pacjentów.

Obowiązki na stanowisku:

  • Reprezentowanie Centrum w kontaktach z pacjentem i kontrahentami
  • Prowadzenie rejestru dokumentacji w systemie elektronicznej ewidencji
  • Wypożyczanie dokumentacji uprawnionym pracownikom na czas konieczny do wykonania przez nich zadań związanych wykonywaną pracą
  • Przechowywanie rewersów i wniosków o wypożyczenie / skopiowanie dokumentacji
  • Archiwizowanie dokumentów
  • Wykonywanie kopii dokumentacji na pisemny wniosek pacjentów lub osób upoważnionych do dostępu do dokumentacji
  • Skanowanie dokumentów i wprowadzanie ich do systemów informatycznych Centrum
  • Generowanie dokumentów w systemie Mosaiq
  • Kontrolowanie kompletności dokumentacji medycznej pacjentów
  • Przestrzeganie: procedur, standardów, zarządzeń, regulaminów instrukcji oraz kodeksów obowiązujących Centrum i w RTCP

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • min. średnie wykształcenie
  • obsługa komputera w zakresie pracy z powszechnie stosowanymi edytorami tekstu i arkuszami kalkulacyjnymi
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • język angielski komunikatywny, mile widziana znajomość języka rosyjskiego

Oferujemy:

  • umowa o pracę tymczasową na okres jednego miesiąca
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna Luxmed, karta multisport, dodatkowe ubezpieczenie)
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-10-22

do końca oferty: 28 dni

pracodawca: Work Service S.A.

branże: Administracja biurowa

  • Multitasking umarł. Poznaj 6 sposobów na produktywność pracy

    Multitasking umarł. Poznaj 6 sposobów na produktywność pracy

    Mogłoby się wydawać, że w dzisiejszych czasach multitasking jest pewnego rodzaju standardem. Tymczasem często nam narzucana, wszechobecna wielozadaniowość bywa prostą drogą do wyraźnego spadku efektywności pracy. Tak uważa m.in. Matthew ...

  • Potrącenia z wynagrodzenia - umowy cywilnoprawne

    Potrącenia z wynagrodzenia - umowy cywilnoprawne

    Do 2019 r. pracownicy nietypowi nie mogli korzystać z dobrodziejstw ochrony wynagrodzenia za pracę przed potrąceniami określonych w art. art. 87 i 871 KP.

  • Analityk biznesowy - zarobki w Warszawie w 2018 roku

    Analityk biznesowy - zarobki w Warszawie w 2018 roku

    Mediana wynagrodzeń analityków biznesowych w Warszawie w 2018 roku wyniosła 8 000 PLN. 25% analityków zarabia powyżej 11 000 PLN, a 25% poniżej 6 300 PLN. Dla porównaniu, mediana ogólnopolska dla tego stanowiska wyniosła 7 200 PLN.

  • Które certyfikaty IT gwarantują wysokie zarobki?

    Które certyfikaty IT gwarantują wysokie zarobki?

    Na temat certyfikatów IT spotkać można różne opinie. Na pewno stanowią one potwierdzenie posiadanej wiedzy co jest pomocne przy awansie na kolejne szczeble kariery czy przy szukaniu nowego miejsca pracy. Z drugiej strony osoby z branży ...

  • Urlop skończony. Gdzie znaleźć motywację do pracy?

    Urlop skończony. Gdzie znaleźć motywację do pracy?

    Już od kilku lat polscy pracodawcy przekonują się, czym w istocie jest rynek pracownika. Dane Work Service wskazują, że problemy ze znalezieniem odpowiednio wykwalifikowanych kadr na własnej skórze odczuwa już niemal połowa ...