PracaOferty pracy Kraków › Manager regionu (sprężarki powietrza)

Kto szuka:

ATERIMA HR

Stanowisko:

Manager regionu (sprężarki powietrza)

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do twoich obowiązków należeć będzie:

  • skuteczna sprzedaż sprężarek powietrza w powierzonym regionie
  • nawiązywanie współpracy z nowymi i utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami firmy (przejęcie regionu)
  • udział w działaniach marketingowych spółki (targi, seminaria, tworzenie tekstów informacyjnych)
  • wyjazdy służbowe min. 3-4 dni w tygodniu (praca w terenie)

  • posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży sprężarek i systemów sprężonego powietrza - warunek konieczny
  • jesteś absolwentem studiów wyższych (na kierunkach technicznych, handlowych)
  • jesteś gotowy do częstych podroży służbowych (praca w rejonie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego) - warunek konieczny
  • ukończyłeś szkolenia sprzedażowe - mile widziane
  • cechuje Cię nastawienie na wyniki i wysoka samoorganizacja pracy
  • znasz język angielski na poziomie, umożliwiającym sprawdzenie danych technicznych
    w broszurach

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • wynagrodzenie składające się ze stałej podstawy + systemu premiowego
  • pracę w systemie home-office z częstymi wyjazdami służbowymi
  • benefity pozapłacowe (Karta Multisport)
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy - również do użytku prywatnego)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: ATERIMA HR

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia